Ortaokul 5. Sınıf Özel Ders

 

Adem Hoca ve uzman öğretmen kadrosu hangi şehirde olursanız olun evinizin konforunda Ortaokul 5. sınıf özel ders hizmeti sunuyor.  Kalabalık okul ya da dershane ortamında kaçırdığınız konuları birebir derslerle daha iyi anlayıp konuları bol soru çözümü ile pekiştirebilirsiniz. Tek yapmanız bize ulaşmak!

Evinizin Konforunda Özel Ders

 

Evinizin konforunda da başarıyı yakalamak artık mümkün. Adem hoca öğrencilerine  tercih etmeleri halinde Ortaokul 5. Sınıf online özel ders hizmeti de vermektedir. Verimi yüksek bir ders için öğrenci ve özel ders öğretmeni uyum içinde çalışmaktadır. Online özel ders istemeyen öğrenciler ise 5. sınıf yüzyüze özel ders alarak yazılılarına hazırlanırlar.

Öğrenci Bazlı Programlar İle Yüksek Verim

 

Kalabalık sınıflarda öğretmenlerin öğrenciler ile tek tek ilgilenmesi neredeyse imkansızdır. Ancak özel ders ile öğrenci odaklı bir plan çizmek ve program uygulamak oldukça mümkündür. 5. Sınıf özel ders öğretmeni sizlerle ilk tanıştığında nasıl ders çalıştığınızı, eksik yanlarınızı ve güçlü yanlarınızı öğrenerek hedeflerinize ve eksiklerinize uygun bir ders programı hazırlar.

Birlikte hazırladığınız ders programı sınavlarda başarı sağlama odaklı yeniden revize edilebilir. Konu anlatımlarının sonunda tarama testleri ile öğrendiklerinizi revize eder başarıya adım adım yaklaşırsınız.

Yazılılara Hazırlık Artık Daha Eğlenceli

 

Öğrenci bazlı ders programları ile yazılılara eğlenerek de hazırlanabilirsiniz. Özel ders öğretmeniniz dersi eğlenceli hale getirerek ve sizi derste aktif hale getirerek dikkatinizi her daim derse odaklamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda 5. Sınıf özel öğretmen tercihi de size kalmıştır. Adem hoca sizlere kendi öğretmeninizi seçme imkanı da tanımaktadır.

 

Adem Hoca’dan Size Destek, Motivasyon

 

Sınavlar öğrenciler için oldukça stresli olabilmektedir. Sınav stresini yönetmek ve kontrol altına alabilmek en az derslere çalışmak kadar önemlidir. Adem hoca ve öğretmen kadrosu olarak öğrencileri yazılıya hazırlarken aynı anda 5. Sınıf öğrencilerine koçluk hizmeti de vermekteyiz. Öğrenciler sınav stresini aşarlarken kendi değerlerinin farkına vararak kendi değerlerini sınavlarla ölçmezler.

Koçluk sistemi ile sorumluluk bilinci kazanıp hedeflerine motivasyonu yüksek şekilde ilerlerken özgüven kazanırlar. Özel ders öğretmenleri öğrencilerini her daim destekleyerek onları  sınavlara özgüveni yüksek şekilde hazırlarlar.

Her Sınava Birlikte Hazırlanalım

 

  1. sınıf MEB müfredatında yer alan tüm dersler ve konularda donanımlıyız. Öğrencinin eksiğine göre bir hedef çizip öncelik sırasını eksik konulu derslere veriyoruz. Sınıfta soramadığınız soruları 5. Sınıf birebir özel ders ile anında özel ders öğretmeninize sorabilir, aklınızdaki soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.
  2. sınıf yazılıya hazırlık derslerinde öğretmenlerimiz yeni ve akılda kalıcı metotları sizlere öğreterek daha etkili bir öğrenme sağlarlar. Konu anlatımları ve soru çözümünün yanı sıra özel ders öğretmenleri öğrencilere gerekli sınav stratejilerini öğreterek bilgilerini daha etkili kullanmalarını sağlarlar.

Koçluk Sisteminin Yanı Sıra Danışmanlık Hizmetleri

 

Adem hoca birebir dersin yanı sıra öğrencilerine profesyonel danışmanlık hizmetleri ile hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur, stratejik yönlendirme ve destek sunar. Sizlerin bu rekabetçi eğitim ortamında biricikliğinizin kaybolmasına ve psikososyal dengenizin bozulmasına izin vermez.

Tercihiniz halinde aldığınız danışmanlık hizmetleri ile sınavların sizin mentalitenizi etkilemesine izin vermez, aksine başarıya daha fazla yaklaşırsınız.

 

 

Donanımlı Öğretmen Kadrosu İle Etkili Özel Dersler

 

Adem hoca yıllardır uzman öğretmen kadrosu ile nitelikli ve bütüncül bir eğitim vermektedir.  Ortaokul eğitiminde uzman ve güncel müfredatı ve sınavları takip eden öğretmenlerdir. Öğrencilerin seviyelerini, eksiklerini ve güçlü yanlarını en doğru şekilde tespit ederek en doğru ders planını öğrenciyle uyumlu bir şekilde hazırlamaktadır.

Özel ders öğretmeni sizin müsaitlik durumunuza göre evlerinize gelmektedir. Ders saatleri hatta özel ders öğretmeni dahil sizin seçiminize bağlıdır. Derslerde sınıf düzeni yoktur, sınıfta işlenmemektedir. Bizzat Ortaokul 5. Sınıf birebir ders şeklinde işlenmektedir.

Adem Hoca İle Kısa Zamanda İlerleme Katedin

 

Adem Hoca, alanında uzman ve deneyimli öğretmenleri ile öğrencilerin potansiyellerine uygun eğitimler vermektedir. Adem Hoca ve öğretmenleri, eğitimdeki gelişmeleri takip ederek öğrencilerine güncel eğitim yöntemleri ile ders vermektedir. Böylece öğrenciler kısa zamanda daha etkili bir öğrenme biçimi ile kendilerine daha fazla vakit ayırabilirler.

Adem Hoca, eğitim verdiği tüm illerin ilçelerine öğretmen desteği sağlamaktadır. Böylelikle Türkiye’nin birçok yerinden öğrenciye ders alma imkanı sağlamaktadır. Bu sebeple ülkenin herhangi bir yerinde 5. Sınıf öğrencisi Adem hoca kalitesinden faydalanabilmektedir.

Sınavlar Korkunuz Olmasın!

 

Adem Hoca, verdiği özel dersler ile birçok öğrencinin eğitim hayatına dokunuşlar yapmaktadır. Bu dokunuşlar sayesinde öğrenciler, derslerinde ve sınavlarında başarılı olmaktadır. Her yere gönderilmekte olan uzman öğretmenlerimiz sayesinde sizlerin eksik oldukları derslerini tamamlaması ve her açıdan istedikleri başarıya ulaşması mümkündür.

Bu süreç içerisinde bilgileriniz artıkça özgüveniniz artacaktır. Öğretmenleriniz sayesinde dersleriniz kaliteli ve verimli bir şekilde geçecektir. Bu da sınav korkunuzu yenmenizi sağlayacaktır. Siz de Adem hoca farkı ile Ortaokul 5. sınıf özel ders almak isterseniz hemen bize ulaşın, size özel ders programı hazırlayalım.

WeCreativez WhatsApp Support
Temsilcimizden online destek alabilir, ön kayıt yaptırabilir veya randevu alabilirsiniz.
👋 Nasıl yardımcı olabilirim?