Nevşehir Matematik Özel Ders

Nevşehir Matematik Özel Ders

 

Nevşehir merkez birebir matematik özel ders Adem hoca ile artık evinizde. Adem hoca ve alanında uzmanlaşmış öğretmen kadrosu evlerinize gelip nitelikli bir matematik dersi vermektedir. Sınıf düzeni yok.  Üstelik öğretmen seçimini yapmakta serbestsiniz. İstediğiniz saatte size özel hazırlanmış bir ders programı ile matematik özel dersi işlenmektedir.

Liselilere Akılda Kalıcı Metotlarla Matematik Eğitimi

 

Liseye geçişle birlikte dersler çeşitlenmekte ve zorlaşmaktadır. Aynı zamanda 4 sene boyunca okulda işlenilen konular YKS’de çıkacağı için bu dönemde alınan eğitimler önemlidir. Adem hoca ve uzman öğretmen kadrosu 9. Sınıf matematik özel ders ve 10. Sınıf matematik özel ders ile sizlere Nevşehir’in  her ilçesinde birebir ders imkanı sunuyor.

Lisenin 2. yarısında alan seçimi ile birlikte öğrenciler eşit ağırlık, sayısal, sözel ev dil bölümlerine ayrılmaktadır. Matematik sayısal ve eşit ağırlık öğrencileri için daha önemli olsa da dil ve sözel bölümdeki öğrenciler iyi matematik becerileri ile rakiplerini geride bırakabilir. Biz de bunun için sizlere uygun olarak hazırlanmış olan 11. sınıf matematik özel ders ve 12. sınıf matematik özel ders programlarımız ile sizleri üniversite sınavına sağlam bir şekilde hazırlıyoruz.

Geometriyle Rakiplerinize Fark Atın

 

Lisede geometri matematiğe kıyasla göz ardı edilse de hem dönem içi yazılılarda hem de üniversite sınavında sizi başarıya ulaştıracak kilit noktalardan birisidir. 9. sınıf geometri özel ders ve 10. Sınıf geometri özel ders ağırlıklı olarak eksik olduğunuz konular üzerinden sizlere bir eğitim sunar. Tarama testleri ile bildiklerinizi ve eksiklerinizi tespit eder, öğrendiklerinizi tekrar etme imkanı bulursunuz.

Üniversite sınavı için yoğun çalışma programı içerisinde olan 11. sınıf ve 12. sınıf öğrencilerine de Adem hoca kişiselleştirilmiş bir program ile 11. sınıf geometri özel ders ve 12. sınıf geometri özel ders hizmeti sunar. Böylece öğrenciler hem geometri becerilerini geliştirirken aynı zamanda sınava mental olarak da hazırlanırlar.

Esnek ve Rahat Ders Ortamı

 

Verimli bir özel ders için öğrencilerin konforu oldukça önemlidir. Bu sebeple Adem hocam öğrencilerine yüzyüze özel ders ve online özel ders seçenekleri sunmaktadır. Öğrencilerin tercihleri doğrultusunda seçtikleri özel ders öğretmenleri evlerine gelmektedir.

İster yüzyüze ister online her şekilde uzman öğretmenler, öğrencilerin maksimum verimi almaları için gerekli önlemleri almaktadır. Öğrencilerin nasıl ders çalıştıklarını, eksikliklerini ve hedeflerini tespit ederek onlara en uygun ders programını oluştururlar. Özel ders eğitim süreci öğrenciye uygun olarak hazırlanmış bu ders programı doğrultusunda işlenir.

Matematiği Severek Eğitim Hayatına Başlayın

 

İlköğretimde matematikle yeni tanışan 1. Sınıf ve 2. Sınıf öğrencilerinin matematik becerilerini geliştirmek ve daha yolun başında matematiği sevmeleri için Adem hoca Nevşehir Avanos birebir ders imkanı sunar. 1. Sınıf matematik özel ders ve 2. Sınıf matematik özel ders programları ile öğrenciler sınav stresini öğrenmeden özgüvenli şekilde yazılılarına girerler.

  1. sınıf matematik özel ders öğrencilere benzersiz ve akılda kalıcı metotlarla matematiği öğretirken sevdirir. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre planlanmış program ile 4. sınıf matematik özel ders, öğrencilere verimli bir eğitim sunar.

Ortaokul Öğrencileri Adem Hoca Farkı İle Matematikte Başarıyı Yakalar

 

Ortaokul MEB müfredatına uygun olarak öğrencilerin eksiklikleri ve hedefleri doğrultusunda hazırlanmış 5. sınıf matematik özel ders başarıyı yakalamanızı sağlar. Çocuğunuzun ihtiyacı olan matematik eğitimini Adem hoca 6. sınıf matematik özel ders ve 7. sınıf matematik özel ders ile sunar.

LGS’ye hazırlanan 8. sınıf öğrencileri, 8. sınıf matematik özel ders ile dönem içi yazılılarına hazırlanırken aynı zamanda LGS’de onları başarıya götürecek metotlar da öğrenirler. Sınavlara hazırlanırken öğrenciler, hem sınav stratejilerini öğrenirler hem de zaman yönetimi konusunda uzmanlaşırlar.

Adem Hoca İle Üniversite Sınavına Adım Adım

 

Nevşehir Ürgüp özel ders öğretmeninizle birlikte hem adım adım hayallerinize yaklaşacağınız hem de bu süreçten zevk alacağınız bir TYT maratonuna hazır olun.  TYT matematik özel ders sayesinde matematik becerilerinizi oldukça geliştirebilir hedeflediğiniz bölüme ve üniversiteye kavuşabilirsiniz.

AYT matematik özel ders programı ile ağırlıklı olarak eksikleriniz üzerinden bir eğitim alacaksınız. Her konu bitimiyle birilikte bolca soru çözümüyle öğrendiklerinizi pekiştirecek ve kalıcı hale getireceksiniz. Tarama testleriyle aynı zamanda havada kalan konuları görme şansınız olacak ve sınavda hız kazanacaksınız.

Geometri ile AYT’de Sıralamada Üstlere Çıkın

 

Adem hoca TYT geometri özel ders ile öğrencilerin geometri formüllerini daha akılda kalıcı şekilde öğrenmesini sağlarken aynı zamanda çeşitli sınav stratejilerini öğrencilerine öğretir. Nitelikli özel ders öğretmenleri sizleri sadece matematik sorularına alıştırmaz aynı zamanda bu zorlu süreçte motivasyonunuzun yüksek kalması için size destek olmaktadır.

YKS’nin 2. kısmı olan AYT’de başarıya en yakın olacağınız bölümdür. AYT geometri özel ders ile AYT’de geometri güçlü silahınız olur. Geometride her çözdüğünüz soru ile birlikte özgüveniniz artacaktır. Bu da sınavdaki başarınızı etkileyecektir.

Adem Hoca Nitelikli Matematik Öğretmenleri İle Evinizde

 

Adem hoca yıllardır uzman öğretmen kadrosu ile nitelikli ve bütüncül bir eğitim vermektedir.  Matematik dersleri alanında uzman ve güncel müfredatı ve sınavları takip eden öğretmenlerdir. Özel ders öğretmenleri öğrencilere aynı zamanda ders koçluğu da yapıp hedeflerini belirlemede yardımcı olmakta bu yolda onları desteklemektedir.

Öğrencilerin seviyelerini, eksiklerini ve güçlü yanlarını en doğru şekilde tespit ederek en doğru ders planını öğrenciyle uyumlu bir şekilde hazırlamaktadır. Özel ders öğretmenlerimizin geometri ve özel derslerinden online ya da yüzyüze şekilde yararlanmanız mümkün. Her iki şekilde de maksimum verimi almanız için çalışacaklardır.

LGS’ye Girmeden Yeni Sınav Stratejileri Edinin

 

LGS, 8. sınıf öğrencilerinin hedefledikleri liseye girmeleri için zorunlu olan bir sınavdır. Bu sınavda MEB müfredatından sorumlu olan öğrenciler LGS matematik özel ders ile hem dönem için yazılılara hazırlanıp hem de LGS’ye hazırlanabilmektedir.

Evinizin konforunda birebir özel ders sayesinde kalabalık sınıf ortamında ortaya koyamadığınız potansiyelinizi bu sayede ortaya çıkarabilirsiniz. Sizleri sınava hem mental olarak hazırlıyor hem de karşılaşacağınıza matematik sorularına karşı sizlere yeni öğrenme metotlarını öğretiyoruz.

Keyifli Bir KPSS Maratonu Adem Hoca İle Mümkün

 

Mezuniyet sonrası devlet dairelerinde çalışacak olan kişilerin KPSS’ye girmeleri gerekmektedir. Bu sebeple 1 yıl boyunca yoğun bir KPSS süreci geçirirler. Adem hoca ve tecrübeli ekibi sayesinde KPSS matematik özel ders sizlere evinizdeki rahatlıkla başarıya kavuşturabilir, hedeflerinize ulaştırır. Rekabetin yoğun olduğu bu sınavda hazırlık süreci bir hayli önemlidir.

Adem hoca ve ekibi ile bu süreci en iyi ve rahat şekilde atlatırsınız. KPSS eğitimi veren dershaneler herkes için verimli olmayabilir. Kimi kalabalık ortamda öğrenemez kimi ise halihazırda bir işte çalışıyor olduğundan sabit ders saatlerine uyum sağlayamayabilir. Özel dersler sayesinde ders saatleri ve özel ders öğretmeniniz sizin tercihleriniz doğrultusunda olur.

ALES’te Zaman Yönetimi Artık Mümkün

 

Adem hoca ve ekibi farklı sınav türleri için eğitim vermektedir. Bunlardan biri yılda 3 defa yapılan, lisansütü eğitim ve akademik personel olmanın gerekliliği olan ALES’dir. ALES sözel ve sayısal bölümden oluşmak üzere 100 sorudan oluşmaktadır ve hız sınavıdır. İçerisinde belirli teknikleri barındırır.

ALES matematik özel ders ile özel ders öğretmenleriniz tarafından sınavda hızlanmanızı sağlayacak bu teknikleri öğrenir ve netlerinizi artırırsınız. Sınavın mantığını çözmüş öğretmenlerimiz sizlere sınav stratejilerini ve sınav yönetimi en doğru şekilde öğretirler. ALES geometri özel dersi ile de ALES’in geometri mantığına uygun sorular çözülmektedir.

Adem Hoca’dan Öğrencilere Tam Destek

 

Sınav süreçleri özellikle de uzun olanlar her yaştan birey için oldukça yıpratıcıdır. Motivasyonu çoğunlukla yüksek tutmak sürecin ilerlemesi açısından önemlidir. Unutulmamalıdır ki bu yoğun sınav süreçlerinde duygusal ve mental yıpranmalar oldukça doğaldır. Adem hoca sizlere yetkin bir matematik özel dersinin yanında sizleri destekleyici danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Profosyonel danışmanlar ile destek görmenin ötesinde kariyer gelişimi, eğitim planlaması, iş başvuruları gibi konularda da yardım alabilirsiniz. Sonuç olarak akademik gelişmenin yanı sıra bizler sizlerin kişisel gelişimlerinizi de desteklemekteyiz.

Koçluk Sistemi İle Öğrencilere Tam Destek

 

Adem hoca farkını yalnızca birebir derslerde ortaya koymuyor aynı zamanda öğrencilerine de koçluk hizmeti de vererek hem akademik hem sosyal hem bireysel olarak destek oluyor. Sınavlarda başarılı olmak isterseniz aynı zamanda birebir ders koçluğu hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu öğrenciler için ihtiyaç duyduğu alanlarda gerekli yönlendirmeleri yapar. Uzman koçlar öğrencileri sınavlara etkili bir şekilde hazırlar. Eğitim koçları öğrencinin var olan potansiyelini tanımasını sağlamak ve ortaya çıkarmak için uğraşmaktadır. Koçluk eğitiminde temek amaç öğrencinin gelişimini sağlamaktır. Eğitim koçları öğrencinin yanında rehberlik desteği sunar.

DGS Maratonu Birebir Ders İle Keyifli

 

Adem Hoca tecrübeli eğitim kadrosu ile birlikte ev ortamında birebir DGS matematik özel ders veriyor. Nevşehir Derinkuyu online ders alma imkanına da sahipsiniz. Her şekilde özel dersin maksimum seviyede verimli işlenmesine gayret gösterilmektedir. DGS özel dersi ile Adem hoca  4 yıllık lisans programına geçiş hazırlığı yapan adaylara müfredata uygun ders programı hazırlıyor.

DGS kurslarına zaman olmadığından dolayı vakit ayıramayan öğrenciler özel derslerle programlarına uygun şekilde ders saatini kendileri seçebilir. Konu anlatımlarının devamında DGS geometri özel ders ile soru çözümleri de yaparak öğrendiklerini pekiştirme fırsatı bulurlar.

Sayısal Mantık Sorularının Mantığını Birlikte Çözüyoruz

 

Adem Hoca ve uzman öğretmen kadrosu ile evde özel ders konforu ve başarıya ulaşmak artık çok kolay. ALES ve DGS gibi sınavlarda matematik bölümünde büyük yer kaplayan sayısal mantık öğrencilerin zorlanabildiği bir kısımdır. Sayısal mantık bolca pratikle üstesinden gelinebilir.

Sayısal mantık özel ders sayesinde mantık sorularında netlerinizi artırabilir ve istediğiniz puanı elde edebilirsiniz. Çünkü Adem Hoca ile birebir özel ders alan öğrenciler başarıya daha kolay ulaşmak adına adım atmış olacaklar. Nevşehir’in neresinde olursanız olun özel ders öğretmenlerimiz sizleri DGS ve ALES sürecine iyi hazırlayacaktır.

Matematik Yazılılarına Online Eğitimle Hazırlanma İmkanı

 

Büyük sınavların dışında MEB’in zorunlu kıldığı dönem için yazılılarda öğrencilerin ortalamalarını ve dolayısıyla karnelerini etkilemektedir. Öğrenciler bu dönem için yazılılara hazırlanmak için matematik yazılıya hazırlık özel ders alabilirler. Böylece sınava yönelik öğrenci bazlı bir programla başarıyı yakalamaları mümkün olur.

Öğrencinin sınıf ortamında yaşadığı anlama zorluklarına ve derste anlaşılmayan noktalara evde birebir derste parmak basan uzman öğretmen kadrosu ile programlı bir şekilde başarıya ulaşmak için birebir derslerimizle başarıya ulaşabilirler.

Yazılılar İçin Kişiselleştirilmiş Programlar

 

Matematik sınavı içerisinde yer alan geometri, matematikten farklı olarak ayrı bir uğraş ister. Tek başına sınavlara hazırlanmakta zorluk çekiyorsanız ve sınıf ortamında dikkatinizi toparlayamıyorsanız Nevşehir’in her ilçesinde ister online ister yüzyüze birebir özel ders alma imkanı elinizde.

Adem hoca uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilere evinin rahatlığında bir geometri yazılıya hazırlık özel ders hizmeti sunmaktadır. Bu dersler yazılınızın içeriğine ve sizin becerilerinize özel olarak hazırlanmış programlarla işlenir. Programlı bir şekilde başarıya ulaşmak için bizlerle iletişime geçin.

Adem Hoca İle Okuma Hızınızı Artırın

 

Hem dönem içi okul sınavlarında hem de kritik sınavlarda sorular uzun paragraflar şekilde sunulmaktadır. Öğrencilerin hızı da ölçüldüğünden zaman oldukça kısıtlıdır. Bu sebeple hızlı okumak öğrencilere her derste avantaj saplamaktadır. Ayrıca hem okul hem iş hayatında kişiler bu becerinin faydasını görmektedirler.

Adem hoca öğrencilerine yalnızca matematik problemlerini çözme becerilerini değil hızlı okuma kursu ile önemli akademik beceriler de kazandırmaktadır. Hızlı okuma özel ders sayesinde öğrenciler sınavlarda hız kazanmakta ve zaman yönetimi konusunda uzmanlaşmaktadır. Böylece hızlanarak aynı şekilde netlerini de artırmaktadırlar.

Siz de evinizin konforunda yeni akademik beceriler elde edinmek ve hızlı paragraf okuma becerisi kazanmak isterseniz Adem hocaya ulaşın.

Yeni Metotlarla Paragraf Teknikleri

 

Nitelikli öğretmenlerimiz tarafından öğretilen paragraf taktileri ile özellikle DGS , KPSS ve YKS gibi sınavlarda paragraf sorularında eksik olduklarını düşünen öğrenciler özel dersler ile hız kazanabilecekler. Özel ders alan ve Adem Hoca kalitesi ile birlikte birebir özel ders hizmetinden yararlanan öğrenciler YKS, KPSS, ALES, YDS sınavlarında artık sınavdan önce kendilerini daha hazır hissedecekler.

Hızlı okuma taktikleri sayesinde Adem hoca ve profesyonel ekibiyle birlikte paragraf sorularında en hızlı ve iyi performansı gösterebilecek ve sınavlarda rakiplerinizin önüne geçebileceksiniz. Tüm bunların hepsi birebir özel ders şeklinde olmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Temsilcimizden online destek alabilir, ön kayıt yaptırabilir veya randevu alabilirsiniz.
👋 Nasıl yardımcı olabilirim?