Lise 10. Sınıf Özel Ders

 

Adem Hoca ve ekibi yıllardır özel ders eğitimi veren başarılı bir kadrodur. İlköğretimden lisans ve lisansüstü eğitime kadar özel ders eğitimleri pek çok il ve ilçede Adem hocanın katkıları ile verilmektedir. Lise 10. sınıf özel ders eğitimleri de diğer eğitimler gibi başarılı bir şekilde alanında branş hocalarımız tarafından kaliteli bir şekilde verilmektedir.

  1. sınıf dersleri sayısal, sözel ve eşit ağırlık olmak üzere 3 grupta toplanmaktadır. Biyoloji, kimya, matematik gibi dersler sayısal dersler içerisinde yer alırken Türkçe, matematik, tarih, coğrafya gibi dersler eşit ağırlık ve Türkçe, tarih, coğrafya ve benzeri dersler de sözel dersler arasında yer almaktadır. Seçtiğin bölüme uygun özel ders eğitimlerimiz Adem Hoca ve ekibi tarafından birebir ve online olacak şekilde gerçekleşmektedir birebir 10. sınıf özel ders eğitim almak isteyen tüm öğrencilerimizi kursumuza bekliyoruz. Eğitimlerimiz sınıf ortamında değil ev konforunda ya da online olarak uzaktan gerçekleşmektedir.

 

Sınavlara Hazırlıkta Uzman Hocalarımızdan Destek Al

 

  1. sınıf müfredatına uygun eğitim içeriklerimiz uzman hocalarımızın desteğiyle birebir ya da online olacak şekilde gerçekleşir. Sınav zamanlarına yakın zaman diliminde sınavlara hazırlıkta uzman hocalarımızdan destek sağlayabilirsin. 10. sınıf özel ders eğitimlerimize katılım sağlayarak sınavlardaki başarını artırabilir ve 10. sınıfı başarılı bir şekilde tamamlayabilirsin. Eksik kaldın derslerde uzman hocalarımızdan destek alarak bu dersteki eksiklerini tamamlayabilirsin.

Eğitim ve gelişim düzeyi ne olursa olsun ihtiyacına uygun eğitim içerikleri uzmanlarımız tarafından verilmektedir. Sınavlara yakın zamanda hızlandırılmış özel derslerimize katılım sağlayarak eksik kaldığın dersleri tamamlayabilirsin. Eğitim almak istediğin dersi ve eğitim seviyeni hocalarımıza bildirerek buna uygun eğitim müfredatı hazırlanır. Gelişim düzeyine uygun plan ve proje kapsamında eğitimlere başlanır. Uzman hocalarımız sana bu konuda gereken desteği en iyi şekilde verecektir.

 

Lise 10. Sınıf Türkçe Özel Ders

 

  1. sınıf Türkçe ve Edebiyat dersi AYT’de en çok soru çıkan derslerden birisidir. Türkçe dil bilgisi konularında eksik kaldığın noktaları uzman eğitmenlerimiz aracılığı ile tamamlayabilirsin. Türkçe ve edebiyat 10. sınıf özel ders eğitimlerimiz alanında branş hocalarımız tarafından verilmektedir. Dil bilgisi kuralları uzun paragraf yeni nesil taktikleri, yazar ve eserleri gibi daha pek çok konu ve taktikler uzman eğitimcilerimiz tarafından en iyi şekilde verilmektedir. Eğitimlerimize katılım sağlayarak Türkçe ve Edebiyat dersindeki netlerini arttırabilirsin.

Matematik dersi gibi Türkçe dersi de gerek KPSS sınavı gibi daha pek çok sınavlarda en çok soru çıkan derslerden birisidir. Türkçe ve edebiyat dersinde başarılı olmak için sadece konulara çalışmak ve ezber yapmak yeterli değildir Türkçe ve edebiyat soruları uzun paragraflardan oluşan soru stilleri ile hazırlandığı için bu soru sitelerine uygun çalışmak için soru taktiklerini öğrenmek gerekir. Uzmanlarımız yeni nesil uzun paragraf sorularının nasıl çözülmesi gerektiği ve kavranması gerektiği konusunda sana gerekli eğitim desteğini verecektir. Online ve birebir olacak şekilde gerçekleşen eğitimlerimize katılım sağlayarak bu derslerdeki başarını arttırabilirsin.

 

Hızlı Okuma Kurslarımızla Akademik Başarını Zirveye Taşı

 

Sınavlarda başarılı olmak ve akademik başarıyı arttırmanın yollarından birisi de sınavlarda verilen süreyi verimli bir şekilde kullanabilme yeteneğidir. 10. sınıf özel ders eğitimleri dışında verilen eğitimlerimiz içerisinde hızlı okuma kurslarımızda yer almaktadır. Hızlı okuma kursları okuduğunu hızlı bir şekilde hem anlamak hem de okuyabilmek için gerçekleştirilen eğitimlerden birisidir. Yeni nesil sorularda çıkan uzun paragraf sorularının nasıl kısa sürede hızlı bir şekilde okunup cevaplanması gerektiği konusunda eğitmenlerimiz size yardımcı olacaktır.

  1. sınıf yüz yüze ve online özel ders eğitimlerimiz dışında gerçekleşen hızlı okuma kurslarımız sayesinde akademik başarınızı zirveye taşıyabilirsiniz. Eğitimlerimiz içerisinde yeni nesil paragraf sorularının nasıl çözülmesi gerektiği, hızlı paragraf taktikleri ve okuma hızını arttırma teknikleri gibi pek çok eğitimler verilmektedir. Bu eğitimlere katılım sağlayarak sen de okuma ve anlama yeteneğini arttırabilir ve yeni nesil uzun paragraf sorularını daha hızlı bir şekilde okuyup cevaplandırabilirsin. Böylece sınavlardaki başarını ve netlerini yükseltebilirsin.

 

Online 10. Sınıf Özel Matematik Dersi

 

Eğitimlerimiz yüz yüze olduğu gibi online olarak da gerçekleşmektedir. Online 10. sınıf özel matematik dersi almak için eğitimlerimize katılım sağlayabilirsiniz. Matematik dersi diğer sınıflarda olduğu gibi 10. sınıfta da öğrencilerin zorlandıkları derslerden birisidir. 10 sınıf matematiğinde eksik kaldığın noktaları tamamlamak ve sınavlarda akademik başarını yükseltmek adına eğitimlerimize katılım sağlayabilirsiniz. Branşlarında uzman hocalarımız temelden başlayarak matematik dersini en ileri dereceye kadar ilerletmek adına sizlere yardımcı olmaktadır. Ister sınavlara hazırlık isterseniz YKS sınavına hazırlık için Matematik özel ders 10. sınıf düzeyinde alabilirsiniz.

Matematik konuları geniş yelpazede pek çok içerikten oluşturmaktadır. Lise 10 sınıf özel ders almak için uzaktan eğitim metodunu tercih eden öğrencilerimiz için online eğitimlerimiz gerçekleşmektedir. İstediğin yerden eğitimlerimize katılabilir ve 10. sınıf matematiğini ilerletebilirsin. Sınavlarda Matematik dersinden başarılı bir şekilde geçmek ve AYT gibi sınavlarda netlerini yükseltmek için 10. sınıf online olarak Matematik dersine özel eğitim alabilirsin. Bu alanda sana yardımcı olacak branş hocalarından destek sağlayabilirsin.

WeCreativez WhatsApp Support
Temsilcimizden online destek alabilir, ön kayıt yaptırabilir veya randevu alabilirsiniz.
👋 Nasıl yardımcı olabilirim?