Konya Matematik Özel Ders

Konya Matematik Özel Ders

 

Matematik ilkokuldan liseye çoğu öğrencinin en zorlandığı konulardan biridir. Çünkü emek ve zaman isteyen bir derstir. Adem hoca ve donanımlı öğretmen kadrosu sayesinde artık matematiği hem sevecek hem de bu derste başarıyı yakalayacaksınız. Öğrenciye uygun hazırlanmış ders planı ile nitelikli bir Konya birebir özel ders için birlikte çalışalım.

Adem Hoca ile Birebir ve Online Ders İmkanı

 

Adem Hoca ve uzman matematik öğretmenleri olarak direkt olarak evinize gelip Konya birebir ders imkanı sunuyoruz. Dersler sınıflarda işlenmiyor. Öğrencinin bilgisine ve öğrenme hızına uygun olarak öğrenci bazlı ders çalışma programları hazırlıyoruz.

Birebir matematik özel ders istemeyen öğrenciler için de ayrıca online özel ders yapıyoruz. Özel ders öğretmeniniz ile Konya Selçuklu özel ders planmasını birlikte yapıyorsunuz.

Öğretim Hayatının Başında Sağlam Bir Matematik Temeli

 

Adem hoca sayesinde öğretim hayatına yeni başlayan minikler matematikten daha korkmadan 1.sınıf matematik özel ders ile sağlam bir temel atıyorlar ve matematiği seviyorlar. 2. sınıf matematik özel ders ve 3. Sınıf matematik özel ders ile MEB müfredatına uygun olarak kişileştirilmiş Konya Meram birebir ders yapıyoruz. Böylece okul sınavlarından önce eksik konuları kapatmakla birlikte güçlü olduğunuz konuları da daha da geliştiriyoruz.

İlkokulda matematiğin öğrenciler için en zorlayıcı olduğu olduğu dönem 4. Sınıftır. Zorlu okul sınavlarına iyi yapılandırdığımız 4. sınıf matematik özel ders ile birlikte hazırlanacağız. Bu süreçte yüzyüze özel matematik eğitiminin yanı sıra öğrencilerin özgüveninin artmasına da yardımcı oluyor, onları destekliyoruz.

Kişiye Özel Ders Programları ile Liseye Birlikte Hazırlanalım

 

Ortaokula yeni başlayan öğrencilerimiz ergenlik öğrenci olan puberte döneminde olduklarından birtakım fiziksel, duygusal ve zihinsel değişimler yaşamaktadırlar. Bu süreçte Adem hoca, özel ders öğretmenleri ile birlikte öğrencinin okul performansında ve sosyal yaşantısında etkisi olacak özgüvenini artırmak için uğraşmakta ve motive etmektedir.

  1. sınıf matematik özel ders ve 6. Sınıf matematik özel ders ile öğrencilerin yaşadığı değişimlerin akademik performansına etki etmesine izin vermeden uyumlu bir çalışma içerisinde çalışıyor, onların fikirlerine önem veriyoruz. 7. sınıf matematik özel ders ile okul sınavlarına hazırlanıyor, Konya Akşehir 8. Sınıf matematik özel ders ile de LGS’ye hazırlanan öğrencilerimizle yoğun ve keyifli bir sınav maratonu geçiriyoruz.

Liseye Yeni Başlayanlara Akılda Kalıcı Çalışma Metotları

 

Liseye geçişle birlikte dersler çeşitlenmekte ve zorlaşmaktadır. Aynı zamanda 4 sene boyunca okulda işlenilen konular YKS’de çıkacağı için bu dönemde alınan eğitimler önemlidir. Adem hoca ve uzman öğretmen kadrosu 9. Sınıf matematik özel ders ve 10. Sınıf matematik özel ders ile sizlere Konya’nın her ilçesinde birebir ders imkanı sunuyor.

Lisenin 2. Yarısında alan seçimi ile birlikte öğrenciler eşit ağırlık, sayısal, sözel ev dil bölümlerine ayrılmaktadır. Matematik sayısal ve eşit ağırlık öğrencileri için daha önemli olsa da dil ve sözel bölümdeki öğrenciler iyi matematik becerileri ile rakiplerini geride bırakabilir. Biz de bunun için sizlere uygun olarak hazırlanmış olan 11. sınıf matematik özel ders ve 12. sınıf matematik özel ders programlarımız ile sizleri üniversite sınavına sağlam bir şekilde hazırlıyoruz.

Lise Öğrencilerimizle Yüzyüze Geometri Özel Ders

 

Geometri sınavlarda matematik içerisinde yer alsa da matematikten farklıdır ve ayrı disiplin ister. Özellikle üniversite sınavlarında da rakiplerinize fark atmanızı sağlayacak oldukça eleyici sorulardır. Adem Hoca’nın nitelikli özel öğretmenleri sayesinde 9. Sınıf geometri özel ders ve 10. Sınıf geometri özel ders ile geometri soruları size bulmaca gibi gelsin.

Sınavlara hazırlık sürecinde geometriyi ders olarak görmektense eğlenceli bir hale getirelim. 11. Sınıf geometri özel ders de diğer sınıftaki öğrenciler için olduğu gibi yine online ve yüzyüze şekilde verilmektedir. Üniversiteye hazırlanan son sınıf öğrencileri 12. sınıf geometri özel ders hizmeti ile nitelikli bir program sayesinde geometri problemleri karşısında özgüven kazanacaklardır.

 

YKS Matematik Sorularına Birebir Özel Ders İle Hazırlanın

 

TYT ve AYT olmak üzere 2 aşamadan oluşan üniversite sınavına Adem Hoca ile Konya Karatay birebir özel ders alabilirsiniz. TYT matematik özel ders ile 9. Sınıf ve 10. Sınıf matematik konularını baştan sonra birlikte tekrar edip bol soru çözümü ile sınava keyifli bir şekilde birlikte hazırlanacağız.

YKS’nin 2. Kısmı olan AYT, TYT’ye göre sıralamada önemi daha fazladır. Aynı zamanda lisedeki alanınıza göre matematiğin önemi değişmektedir. Özel ders öğretmeniniz alanınıza uygun olarak ve size özel bir ders programı hazırlayacak. Böylece AYT matematik özel ders daha verimli hale gelecek ve sıralamada rakiplerinizi geride bırakacaksınız.

Geometriyi Adem Hoca ile Seveceksiniz

 

YKS’de matematik bölümünde sizleri geometri soruları bekliyor olacak. Öğrencilerin hedeflerine göre hazırlanmış çalışma planları kapsamında özel ders öğretmeninizle birlikte TYT geometri özel ders ve AYT geometri özel ders yapacak, özel ders hocanızın deneyiminden ve bilgilerinden yararlanma imkanı bulacaksınız.

Sınava hazırlık sürecinde geometrisini geliştirmek isteyenlerdenseniz hemen Adem hocaya ulaşın, birlikte hedeflerinize uygun bir plan yapalım.

LGS Matematik Sorularına Online Hazırlanın

 

Liseye geçiş için LGS’ye hazırlanan 8. sınıf öğrencileri sınavda, matematik becerilerini ölçen 20 sorudan sorumlu olacaklardır. Bu aşamada iyi bir net yapabilmek için iyi ve akıllıca hazırlanmış bir program ile öğrencileri boğmadan yeterli bir şekilde sınava hazırlamaktayız.

Birebir matematik özel dersi ile sınavlara hazırlamanın yanı sıra mental olarak sınava hazırlayıp özgüvenlerini desteklemekteyiz. İstediğiniz Konya Güneysınır özel öğretmen tercihi ile LGS matematik sorularına hızla hazırlanabilirsiniz.  LGS matematik özel ders için bize ulaşın.

Özel Dersten Daha Fazlası: Danışmanlık Hizmetleri

 

Motivasyon, çaba ve dolayısıyla başarı için birincildir. Sınavlar öğrencilerin yalnızca akademik becerilerini ölçmez, aynı zamanda stresli süreçlerde nasıl kontrolü sağladıklarını da ölçer. Bu sebeple mentali sağlam ama sınava iyi hazırlanmamış bir öğrencinin başarıyı elde etmesi nasıl ki imkansızsa iyi çalışmış fakat yıpranmış bir öğrencinin başarılı olması da oldukça zordur.

Adem hoca Konya’da birebir dersin yanı sıra öğrencilerine profosyonel danışmanlık hizmetleri ile hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur, stratejik yönlendirme ve destek sunar. Sizlerin bu rekabetçi eğitim ortamında biricikliğinizin kaybolmasına ve psikososyal dengenizin bozulmasına izin vermez.

Eğitim Koçları ile Birlikte Doğru Bir Ders Çalışma Programı

 

Adem hoca yüzyüze ve online ders ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra siz değerli öğrencilere eğitim koçluğu ve ders koçluğu imkanı da tanıyor. Eğitim koçları ile gerçek seviyenizi görüp size uygun ders programı hazırlanıyor. Öğrenci koçu birincil olarak öğrenciyi hedefleri doğrultusunda destekler. Bu hizmetten yararlanmak isterseniz bize hemen ulaşın.

Uzman öğretmenler sizlere online koçluk eğitimi vererek verimli bir ders çalışmanızı sağlıyor. Öğrenci koçluğu öğrenciler için ihtiyaç duyduğu alanlarda gerekli yönlendirmeleri yapar ve öğrencileri sınavlara hazırlar. Öğrenci bu süreçte nasıl ders çalışması gerektiğini anlar,  sorumluluk bilincine sahip olur ve sınav korkusunu yenerek akademik ve sosyal anlamda başarılı olur. Tüm bunları gerçekleşmesi için koç ve öğrenci arasındaki uyum çok önemlidir.

KPSS Maratonunda Matematiğin Üstesinden Birlikte Gelelim

 

Adem Hoca sadece öğrenciler için değil mezuniyet sonrası devlet kurumunda çalışmak isteyen yetişkinler için de eğitim vermektedir. Bu doğrultuda KPSS sürecine hazırlanan kişiler için KPSS matematik özel ders vermekteyiz.

KPSS süreci oldukça uzun ve yorucudur. Bu sınava hazırlanan yetişkinler çoğunlukla eş zamanlı bir işte çalışmaktadırlar. Bu sebeple Konya özel ders öğretmenlerimiz sizlerin yoğunluk saatlerine göre bir program hazırlayıp az sürede verimli bir eğitim için çalışmaktadırlar. KPSS geometri özel ders ile geometrinin mantığını kavrayıp en doğru yerde en doğru formülü kullanmayı birlikte öğrenelim.

Lisanüstü İçin Adem Hocadan Matematik Dersi

 

Lisanüstü eğitim ve akademik personel alımı için düzenlenen ALES, hız sınavıdır. Sistematiği oldukça teknik içerir. Özellikle Türkçe zaman aldığı için sayısal bölüme az zaman kalmaktadır. Bu sebeple az zamanda pratik matematik ve geometri soru çözümleri ile netlerinizi artırmak oldukça önemlidir.

ALES geometri özel ders ile özel ders öğretmenlerimiz size ALES tipi geometri sorularının mantığını öğretir. Hız kazanmanız için birlikte uyum içinde çalışırsınız. ALES matematik özel ders sayesinde çözmüş olduğunuz çıkmış sorular sınavda size hız ve doğruluk kazandıracaktır. Böylece hedeflemiş olduğunuz üniversitede eğitim ve iş imkanı daha ulaşılabilir hale gelecektir.

Donanımlı Matematik Öğretmenleri ile DGS Hazırlığı Yapalım

 

Eğitimlerini 2 yıllık ön lisanstan 4 yıllık lisans eğitimine tamamlamak isteyenler DGS’ye girmektedirler. DGS de ALES gibi hız gerektiren ve taktiklerle hızlanabileceğiniz bir sınavdır. Sayısal ve sözel bölümlerden oluşan sınavın sayısal kısmı için içiniz rahat olsun. Hemen bize ulaşın ve size en uygun şekilde DGS matematik özel ders ve DGS geometri özel ders programı hazırlayalım.

Geçmiş yıllarda çıkmış sorular üzerinden soru tiplerinin analizini yaparak doğru adımlarda eğitim sağlayalım. Konu anlatımları haricinde zaman zaman öğrendikleriniz üzerinden eksiklerinizi tespit edip size özel hazırlanmış ders programını revize edelim.

Önemli Sınavların Kilit Noktası: Sayısal Mantık

 

DGS ve ALES gibi sınavlarda geometri ve matematik sorularının dışında da büyük oranda sayısal mantık soruları bulunmaktadır. Sayısal mantık okullarda öğretilmemektedir. Bu sebeple öğrenciler zorlanabilmektedir. Pratikle ve bazı tekniklerle üstesinden kolayca gelinebilir ve hız kazanılabilir.

Konya Ereğli birebir ve online derslerle donanımlı özel ders öğretmenleriniz sizlere sayısal mantık sorularının püf noktalarını anlatmaktadır ve birlikte çıkmış sorular ve çeşitli denemeler üzerinden sorular çözmektedirler. Böylece sayısal mantık özel ders sizlerin netlerini artıracak olup başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Matematik Yazılılarından Korkmaya Son!

 

İlkokuldan liseye kadar olan öğrenciler okulda dönem içerisinde sorumlu oldukları yazılıları hakkında endişelenmektedirler. Bu yazılıların başında matematik gelmektedir. Ancak Adem hoca sayesinde matematik yazılıya hazırlık özel ders ile eksik konular müfredata göre tamamlanacak olup tarama testleri ile kontrol sağlanacaktır. Böylece öğrencilerimizi sınava hazır ve özgüvenli şekilde gönderiyoruz.

Özellikle lise öğrencilerimiz için matematiğe ek olarak MEB müfredatında matematik dersinde geometri de işlenmektedir. Dolayısıyla dönem içi yazılılarda matematik sınavlarının içinde geometri ile de karşılaşmaktadırlar. Yüzyüze ve online seçenekleri ile geometri yazılıya hazırlık özel ders sayesinde yazılıdan yüksek not almanız için sınav odaklı bir program hazırlıyoruz. Bu süreçte sizleri sınav stresinden de kurtarıyoruz.

Akademik Başarı İçin Akademik Beceriler Geliştirin

 

Bazen sınavlar için bilgiler yeterli olmayabilir. Her sınavda olsa da bazı sınavlarda akademik beceriler özellikle ölçülmektedir. Önemli sınavlarda paragraflar oldukça uzun ve kafa karıştırıcı olmaktadır. Sınav süresi boyunca uzun paragraflar zaman kaybı olmakla birlikte dikkati oldukça dağıtmaktadır.

Adem hoca farkıyla hızlı okuma kursu ile hem sınavlar için hem de işe başladığınızda ve kişisel zevklerden yaptığınız okumalarda oldukça önemli hale gelecektir. Hızlı okuma özel ders ile özellikle ALES ve DGS gibi sınavlarda oldukça faydalı olup sayısal bölüme zaman artırabileceksiniz. Her yaştan öğrenciye bu beceriyi belirli tekniklerle kazandırmak için Adem hocaya ulaşın.

 

 

Deneyimli ve Bilgili Öğretmenlerimiz Sizler İçin Eğitime Hazır

 

Adem hoca yıllardır uzman öğretmen kadrosu ile nitelikli ve bütüncül bir eğitim vermektedir.  Matematik dersleri alanında uzman ve güncel müfredatı ve sınavları takip eden öğretmenlerdir. Özel ders öğretmenleri öğrencilere aynı zamanda ders koçluğu da yapıp hedeflerini belirlemede yardımcı olmakta bu yolda onları desteklemektedir.

Öğrencilerin seviyelerini, eksiklerini ve güçlü yanlarını en doğru şekilde tespit ederek en doğru ders planını öğrenciyle uyumlu bir şekilde hazırlamaktadır. Özel ders öğretmenlerimizin geometri ve özel derslerinden online ya da yüzyüze şekilde yararlanmanız mümkün. Her iki şekilde de maksimum verimi almanız için çalışacaklardır.

Adem Hoca Sayesinden Artık Uzun Paragraflar Sizden Korkacak

 

Sınavlar uzun paragraflar öğrencilerin korktuğu bir durum olmaktadır. Özellikel dikkat süresinin oldukça kısaldığı bu dönemde bu paragrafları sıkılmadan doğru ve hızlı bir şekilde okuyup anlamak çok önemlidir. Sınavlarda rakiplerinize fark atmanın en büyük yollarından biridir. Hızlı paragraf okumanın birden çok tekniği vardır imkansız değildir.

Özel ders öğretmenlerinizle birlikte hızlı okuma taktikleri öğrenip paragraflar üzerinden bolca alıştırma yapacaksınız. Öğrendiğiniz paragraf taktikleri ile özgüveniniz artacak ve sınavlardan korkmayacaksınız. Öğrenci olsun olmasın çoğu insan için ömür boyu faydası olacak bu beceriyi elde etmek için Adem hoca sizinle olsun.

İnternet sitemizdeki ulaşım bilgilerimizden bizlere ulaşın. Tanışıp sizler için en uygun eğitimi sağlayalım.

WeCreativez WhatsApp Support
Temsilcimizden online destek alabilir, ön kayıt yaptırabilir veya randevu alabilirsiniz.
👋 Nasıl yardımcı olabilirim?