Post Single Template - Adem Hoca - Özel Matematik Dersi / Online Birebir Özel Ders
 

İzmit Matematik Özel Ders

İzmit Matematik Özel Ders

Kurumumuzda profesyonel öğrenci programıyla özel matematik dersi alma fırsatına sahipsiniz! Özel ders ihtiyacı sınavın zorluğundan, stresten, motivasyon eksikliğinden, konsantrasyon eksikliğinden, eksik konuların tamamlanmasından kaynaklanmaktadır.Öğrenciye uygun kişiselleştirilmiş bir eğitim programıyla birlikte bu problemleri çözerek matematiği kolaylaştırmak istiyoruz. İzmit Matematik Özel Ders öğretmenleri olarak yanınızdayız.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Bireyin akademik  kariyer gelişimini desteklemek amacıyla danışmanlık hizmetleri etkin bir şekilde kullanılmaktadır.Özel desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere bilgi ve potansiyeline göre mümkün olan en iyi eğitim ortamını sağlıyoruz. Öncelikli hedefimiz,başarıyı yakalamaya çalışan,kendine güvenen, idealist öğrenciler yetiştirmektir. Bilimin ışığında ve çağın gereksinimlerine göre en ideal eğitim modelini uygulamaktır.

İzmit Matematik Özel Ders Etüt Merkezi

Matematik eğitimde, işte ve günlük yaşamda kullanılıyor ve hatta sözlü sorularda bile düşüncemizin hızını ve biçimini etkilediği için çok önemli. Kimine göre zor, kimine göre kolaydır. Bazıları çok çalışarak bunu başaramayacaklarına inanırken, bazıları da bunu yenebileceklerine inanıyor. Matematik emek ve ilgi gerektiren bir alandır. Okul eğitiminde her öğrenciyle bireysel olarak ilgilenme olanağı neredeyse yoktur. Bu nedenle bazı öğrenciler grup çalışmalarında zorluk yaşamaktadır. Bütün bunlar öğrencinin matematikte yeteneğinin olmadığı anlamına gelmez. Sadece biraz çaba ve teşvik gerekiyor. İzmit Matematik Özel Ders öğretmenleri olarak bu motivasyonu ve öğrencilere sunmaktayız.

Özel Ders Sistemi Nasıl İşliyor?

Matematik özel ders hizmeti birebir yüzyüze veya online olarak internet üzerinden sunulmaktadır. Ders 60 dakikadır. Öncelikle tüm öğrenciler yeni nesil sorulara uyum sağlama sürecinden geçerler. Öğrenci gözlemlendikten sonra kişiye uygun eğitim modelini belirliyoruz. Özel ders öğretmenimizin görevi öğrencinin matematik konusundaki yeteneğini ortaya çıkarmaktır. Bunun için öğrencinin nasıl daha kolay öğrenebileceğini ve nasıl motivasyonunu sürdürebileceğini belirler.

İzmit Matematik Özel Ders Programı

Matematik öğretim programı öğrencinin öğrenme hızına, uyum yeteneğine ve bilgisine göre kapsamlı bir şekilde tasarlanmıştır. Bu kapsamlı kurs içeriğinde özel dersler, yaprak testler , denemeler ve rehberlik hizmeti bulunur.Bu program öğrencilerimize uzman kadromuz tarafından en verimli şekilde uygulanmaktadır. İzmit Matematik Özel Ders ekibi size ihtiyacınız olan desteği sağlayacaktır.

Sınavlarda Matematik

Matematik ; liseye, üniversiteye ve hatta yüksek lisansa geçişte hayati bir rol oynar. Birçok yerde rakipleri eleyici oluyor. Sınavın türüne bağlı olarak matematiği doğru çözmek yeterli değildir, aynı zamanda hızlı ve pratik bir şekilde çözülmesi de gerekir. Bu beceriyi kazanmak pratik yaparak mümkündür.Her sınavın içeriği ve amacı farklı olduğundan matematik soru kalıpları da farklıdır. Bazıları doğru düşünme ve yorumlama becerisi istiyor bazılarıda hızlı düşünme becerisi istiyor.

Endişelenmeye Gerek Yok!

İzmit Matematik Özel Ders öğretmenleri yardımıyla gerekli hızlı düşünme becerisine ulaşmak ve bu sınavları başarıyla geçmek mümkündür. Hayalinizdeki akademik başarıya hep birlikte yaklaşacağız! İzmit Matematik Özel Ders öğretmenleriyle iletişime geçmeniz yeterli.

Eğitim Konseptimiz

Etüt Merkezimizde, yüksek kaliteli eğitimin yanı sıra, öğrencilerine eğitim rehberliği, kurs çalışmaları da içeren kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda öğrenmenin temel şartı olan motivasyonu da sağlıyoruz.Öğrenci koçumuz ile, potansiyelini nasıl kullanacağını bilmeyen öğrencilerin potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyoruz. Bu sayede öğrencinin hem özgüveni artıyor hem de başarısı artıyor. Sınavlarda başarı sağlıyoruz. Matematik kursumuz ile  LGS ve YKS’ye hazırlanan öğrencilerimizin derslerkonusunda bilinçlenmesini ve hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Öğrenmenin Kritik Noktası: Danışmanlık ve Motivasyon

Danışmanlık hizmetimiz ile sizi karmaşık süreçlerden ve stresten kurtarıyoruz. Veli ve öğrencilerle iletişim kurup,verilen eğitim hakkında bilgilendirme yapıyoruz.Bu sayede sınav kaygınızı ortadan kaldırıyoruz.Eğitim süreçleri yorucu olabildiği için eğitim danışmanlığı hizmetleri motivasyonu korumak açısından oldukça önemlidir.

Matematik Özel Ders Ücreti ?

Özel ders ücretlerimiz öğrencimizin eğitim düzeyine, öğretmenlerimizin tecrübesine, güzergah ve öğretmenin yakınlığına göre değişmekle birlikte yine sizin istekleriniz doğrultusunda değişmektedir.Bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Aklınızda Soru İşareti Kalmasın

Özel öğretmen seçme seçeneğiniz vardır.Bu konuda zorluk yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öğretmenlerimiz öğrenci ve velilerle uyumlu çalışabilmektedir. Özel derslerin öğrencileri tembelliğe itmemesi için gerekli tedbirleri almaya hazırız. Haftalık özel ders sayısını kademeli olarak azaltıp arttırabiliyoruz. Bu sayede öğrencinin süreçte zarar görmesini önlüyoruz. İzmit Matematik Özel Ders öğretmenleri tüm süreçlerde yanınızda. Bizimle iletişime geçerek görüş ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.Kaliteli bir matematik eğitimi için bize ulaşın. İzmit Matematik Özel Dersler öğretmenleri olarak gerekli bilgi ve tecrübeye sahibiz.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Temsilcimizden online destek alabilir, ön kayıt yaptırabilir veya randevu alabilirsiniz.
👋 Nasıl yardımcı olabilirim?